MEDIBLANC

Whitening
Aloe Vera

ЗУБНА ПАСТА

В чому полягає унікальність зубної пасти MEDIBLANC Whitening ALOE VERA?
Зубна паста MEDIBLANC Whitening ALOE VERA — це унікальний комплекс спеціальних компонентів, характерних лише для цієї зубної пасти, який забезпечує ефективне чищення зубів та сприяє збереженню довготривалої свіжості ротової порожнини.

 • Ідеально та делікатно відбілює зуби за рахунок наявності спеціальних силік, збагачених Екстрактом Алое Вера найвищої якості
 • Знищує бактерії, які спричиняють появу зубного нальоту та карієсу
 • Відновлює пошкоджені тканини ясен
 • Володіє антибактеріальними властивостями
 • Ефективно очищує важкодоступні місця
 • Зміцнює зубну емаль
 • Усуває неприємний запах з ротової порожнини
 • Забезпечує довготривале відчуття свіжості
 • Бездоганно чистить зуби
 • Делікатно доглядає за ротовою порожниною завдяки натуральним компонентам у складі пасти
 

Основним принципом дії зубної пасти являється її 3 фазова функціональність.


ШВИДКЕ УСУНЕННЯ ЗУБНОГО НАЛЬОТУ ЗВОЛОЖЕННЯ

Фаза 1 – Зволоження

Зазвичай, ми чистимо зуби всього лише декілька хвилин, і тому дуже важливо, щоб за цей короткий проміжок часу відбулося швидке зволоження поверхні зубів, утворення піни та рівномірний розподіл активних речовин, які прикріплять на себе залишки їжі та зубний наліт. Тому зубна паста MEDIBLANC Whitening містить піноутворюючі компоненти, завдяки яким відбувається надзвичайно швидке зволоження поверхні зуба та які здатні прискорити процес чищення. Активні компоненти також мають здатність проникати у важкодоступні місця зубного ряду, куди зубна щітка не дістає! Унікальний склад пасти MEDIBLANC Whitening запобігає росту шкідливих мікроорганізмів, завдяки чому ефективно усуває неприємний запах з рота.


РЕТЕЛЬНЕ ОЧИЩЕННЯ, ЗАХИСТ ЗУБІВ ТА ЯСЕН ОЧИЩУЮЧИЙ ЕФЕКТ

Фаза 2 – ефективність компонентів та догляд за зубами

Максимальна білизна зубів забезпечується за рахунок унікальних дентальних мікронізованих силік. Завдяки спеціальній обробці цих компонентів (вони не мають гострих країв, середній розмір лише 10 мкм, абразія мікронізованої силіки по відношенню до зубної емалі є низька, весь процес відбілювання дуже делікатний до зубної емалі) ваші зуби будуть білосніжні без зайвих пошкоджень. Крім того, функціональність силік полягає в тому, що при чищенні зубів, кожна частинка силіки, збирає на себе кількість бруду, яка в два рази перевищує її власну вагу! Цим досягається максимальна ефективність чищення! Одночасно, для додаткового захисту і зміцнення зубної емалі використовується мікронізований фосфат кальцію, що дозволяє підвищити ефективність збереження мінеральних компонентів в зубах, тим самим прискорюючи процес мінералізації. У звичайних паст цей процес триває 5 хвилин!


ПОСТУПОВЕ ВИВІЛЬНЕННЯ АРОМАТІВ ДЛЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДОВГОТРИВАЛОЇ СВІЖОСТІ ЕФЕКТ СВІЖОСТІ

Фаза 3 – довготривала свіжість подиху

У порівнянні із звичайними зубними пастами MEDIBLANC Whitening забезпечує довготривале відчуття свіжості, яким ви будете насолоджуватися ще довгий час після чищення зубів. Завдяки запатентованій рецептурі та інкапсульованим компонентам – натуральним підсолоджувачам, ментолу та м'яті перцевій, поступове звільнення всіх складових, протягом всього процесу чищення, забезпечує тривале відчуття свіжості, яке не залишить Вас за декілька секунд.

Зубна паста MEDIBLANC Whitening надзвичайно делікатно захищає зуби та ясна. Вона не містить штучні підсолоджувачі, SLS/SLES, подразнювальні консерванти, фтор, перекис водню та парабени. Не викликає сухість у роті. При регулярному використанні зубної пасти MEDIBLANC Whitening ви досягнете максимального ефекту очищення, захисту та відбілювання зубів, що Вам не можуть забезпечити звичайні зубні пасти.Професійні зубні пасти MEDIBLANC не містять:

В чому унікальність професійного
дентального захисту MEDIBLANC ?

Головний принцип-три фази!

Основний принцип - три взаємодоповнюючі фази,
які приводять до досконалого очищення та захисту ротової порожнини..

 • ЗВОЛОЖЕННЯ
 • ОЧИЩУЮЧИЙ ЕФЕКТ
 • ЕФЕКТ СВІЖОСТІ

Склад

 • мікронізовані силіки – унікальні частинки розміром 10 мікронів. При чищенні зубів кожна частинка збирає на себе кількість бруду, яка в два рази перевищує її власну вагу. Завдяки відсутності гострих кінців вони надзвичайно делікатні до зубної емалі.
 • мікронізований фосфат кальцію – підвищує ефективність процесу мінералізації та пришвидшує його час. Захищає та зміцнює зубну емаль.
 • натуральні підсолоджувачі, ментол та м’ята перцева, з запатентованої рецептури, які містяться у капсулі, звільняючись, поступово забезпечують довготривале відчуття свіжості.

Aqua, Hydrated Silica, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder, Sorbitol, Glycerin, Dicalcium Phosphate Dihydrate, Xylitol, Lauryl Glucoside, Bamboo Fibers, Cellulose Gum, Acacia Senegal Gum, CI 77891, Menthol, Aloe Vera Aroma, Orange Flavour Aroma, Proteins Thaumatins, Menthyl PCA, Potassium Sorbate, Stevia leaf extract, Citric Acid, Sodium PCA.

Комплексні рішення для гігієни порожнини рота MEDIBLANC

Продукти MEDIBLANC придбайте ексклюзивно на

Czech Republic www.notino.cz
Slovakia www.notino.sk
Poland www.iperfumy.pl
Germany www.notino.de
Austria www.notino.at
Hungary www.notino.hu
Romania www.aoro.ro
Ukraine www.parfumeria.ua
Bulgaria www.enzo.bg
Slovenia www.salma.si
Spain www.fapex.es
Portugal www.fapex.pt
Great Britain www.notino.co.uk