MEDIBLANC

Healthy gums

Зубна паста для захисту ясен

В чому полягає унікальність зубної пасти Healthy Gums?
Вона не тільки ідеально захищає зуби від розвитку пародонтозу, позбавляє зубного нальоту та на довгий час освіжає подих, але, разом з тим, являє собою унікальний комплекс властивостей, які не містять інші зубні пасти, і завдяки яким, забезпечує досконале чищення зубів. Крім того вона дуже делікатно очищає ротову порожнину.

 • делікатно захищає від пародонтозу
 • запобігає виникненню запалень та набряків
 • стягує ясна
 • знижує кровоточивість ясен
 • усуває неприємний запах з рота
 • забезпечує тривале відчуття свіжості
 • захищає ротову порожнину завдяки натуральним компонентам у її складі
 

Основним принципом дії зубної пасти являється її 3 фазова функціональність.


ШВИДКЕ УСУНЕННЯ ЗУБНОГО НАЛЬОТУ ЗВОЛОЖЕННЯ

Фаза 1 – Зволоження

Зазвичай, ми чистимо зуби всього лише декілька хвилин, і тому дуже важливо, щоб за цей короткий проміжок часу відбулося швидке зволоження поверхні зубів, утворення піни та рівномірний розподіл активних речовин, які прикріплять на себе залишки їжі та зубний наліт. Тому зубна паста Healthy Gums містить піноутворюючі компоненти, завдяки яким відбувається надзвичайно швидке зволоження поверхні зуба та які здатні прискорити процес чищення. Активні компоненти також мають здатність проникати у важкодоступні місця зубного ряду, куди зубна щітка не дістає! Унікальний склад пасти Healthy Gums запобігає росту шкідливих мікроорганізмів, завдяки чому ефективно усуває неприємний запах з рота.


РЕТЕЛЬНЕ ОЧИЩЕННЯ, ЗАХИСТ ЗУБІВ ТА ЯСЕН ОЧИЩУЮЧИЙ ЕФЕКТ

Фаза 2 – ефективність компонентів та догляд за зубами

Бактерії, які осідають на зубах та яснах, являються причиною виникнення ​​запалення, яке є першою ознакою пародонтозу. Між зубом і яснами виникають зубо-яснові кишені, де знаходиться осередок запалення, який поступово призводить до оголення шийки зуба і кровоточивості ясен, що в свою чергу може призвести до втрати зубів. Завдяки спеціально обробленим активним речовинам, зубна паста MEDIBLANC Healthy Gums сприяє профілактиці захворювань ясен та ефективно доглядає за зубами і яснами, які вражені пародонтозом. Healthy Gums містить унікальну комбінацію речовин – цитрат цинку та цинк PCA, які сприяють максимальному стягуванню тканини в місці, де ямка прилягає до зуба. Тканина, оброблена таким способом, більше не відстає від шийки зуба, а при регулярному використанні зубної пасти MEDIBLANC Healthy Gums суттєво знижує наслідки пародонтозу. Разом з тим унікальний склад пасти перешкоджає росту патогенних мікроорганізмів, завдяки чому усуває неприємний запах з роту (гінгівіт), який часто являється негативним наслідком запалення ясен. Крім того, MEDIBLANC Healthy Gums містить унікальні дентальні мікронізовані силіки. Завдяки спеціальній обробці цих компонентів (не мають гострих країв , їх розмір в середньому лише 10 мкм) абразія мікронізованої силіки по відношенню до зубної емалі та ясен є низька. Крім того, функціональність силік полягає в тому, що при чищенні зубів, кожна частинка силіки, збирає на себе кількість бруду, яка в два рази перевищує її власну вагу! Цим досягається максимальна ефективність чищення! Одночасно, для додаткового захисту і зміцнення зубної емалі, використовується мікронізований фосфат кальцію, що дозволяє підвищити ефективність збереження мінеральних компонентів в зубах, тим самим прискорюючи процес мінералізації. У звичайних паст цей процес триває 5 хвилин!


ПОСТУПОВЕ ВИВІЛЬНЕННЯ АРОМАТІВ ДЛЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДОВГОТРИВАЛОЇ СВІЖОСТІ ЕФЕКТ СВІЖОСТІ

Фаза 3 – довготривала свіжість подиху

У порівнянні із звичайними зубними пастами MEDIBLANC Healthy Gums забезпечує довготривале відчуття свіжості, яким ви будете насолоджуватися ще довгий час після чищення зубів. Завдяки запатентованій рецептурі та інкапсульованим компонентам – натуральним підсолоджувачам, ментолу та м'яті перцевій, поступове звільнення всіх складових, протягом всього процесу чищення, забезпечує тривале відчуття свіжості, яке не залишить Вас за декілька секунд.

Зубна паста MEDIBLANC Healthy Gums надзвичайно делікатно захищає зуби та ясна. Вона не містить штучні підсолоджувачі, SLS/SLES, подразнювальні консерванти, фтор, перекис водню та парабени. Не викликає сухість у роті. При регулярному використанні зубної пасти MEDIBLANC Healthy Gums ви досягнете максимального ефекту очищення, захисту та відбілювання зубів, що Вам не можуть забезпечити звичайні зубні пасти.Професійні зубні пасти MEDIBLANC не містять:

В чому унікальність професійного
дентального захисту MEDIBLANC ?

Головний принцип-три фази!

Основний принцип - три взаємодоповнюючі фази,
які приводять до досконалого очищення та захисту ротової порожнини..

 • ЗВОЛОЖЕННЯ
 • ОЧИЩУЮЧИЙ ЕФЕКТ
 • ЕФЕКТ СВІЖОСТІ

Склад

 • унікальна комбінація речовин - цитрату цинку та цинку PCA – сприяє максимальному стягуванню тканини в місці, де ямка прилягає до зуба. Завдяки чому припиняється оголення шийки зуба та суттєво зменшуються наслідки пародонтозу
 • мікронізовані силіки – унікальні частинки розміром 10 мікронів. При чищенні зубів кожна частинка збирає на себе кількість бруду, яка в два рази перевищує її власну вагу. Завдяки відсутності гострих кінців вони надзвичайно делікатні до зубної емалі.
 • мікронізований фосфат кальцію – підвищує ефективність процесу мінералізації та пришвидшує його час. Захищає та зміцнює зубну емаль.
 • натуральні підсолоджувачі, ментол та м’ята перцева, з запатентованої рецептури, які містяться у капсулі, звільняючись, поступово забезпечують довготривале відчуття свіжості.

Aqua, Hydrated silica, Sorbitol, Glycerin, Dicalcium Phosphate Dihydrate, Xylitol, Sodium Sarcosinate, Bamboo Fibers, Cellulose Gum, Acacia Senegal Gum, Zinc PCA, Titanium Dioxide, Menthol, Aroma, Zinc Citrate, Potassium Sorbate, Allantoin

Комплексні рішення для гігієни порожнини рота MEDIBLANC

Продукти MEDIBLANC придбайте ексклюзивно на

Czech Republic www.notino.cz
Slovakia www.notino.sk
Poland www.iperfumy.pl
Germany www.notino.de
Austria www.notino.at
Hungary www.notino.hu
Romania www.aoro.ro
Ukraine www.parfumeria.ua
Bulgaria www.enzo.bg
Slovenia www.salma.si
Spain www.fapex.es
Portugal www.fapex.pt
Great Britain www.notino.co.uk