MEDIBLANC

Sensi-Relief

Зубна паста для чутливих зубів

В чому полягає унікальність зубної пасти MEDIBLANC Sensi-Relief?
Вона не тільки зменшує чутливість зубів, але й позбавляє зубного нальоту та, на довгий час, освіжає подих, але, разом з тим, являє собою унікальний комплекс властивостей, які не містять інші зубні пасти, завдяки чому забезпечує досконале чищення зубів. Крім того, вона дуже делікатно очищає ротову порожнину.

 • відновлює дрібні пошкодження зубної емалі, які спричиняють чутливість зубів
 • сприяє відновленню кліткової структури оголених шийок зубів
 • суттєво знижує чутливість зубів та ясен до впливу різних подразників: теплого, холодного та кислого
 • захищає зуби та ясна від виникнення запальних процесів
 • забезпечує захист від зубного нальоту та карієсу
 • зміцнює зубну емаль
 • забезпечує тривале відчуття свіжості
 

Основним принципом дії зубної пасти являється її 3 фазова функціональність.


ШВИДКЕ УСУНЕННЯ ЗУБНОГО НАЛЬОТУ ЗВОЛОЖЕННЯ

Фаза 1 – Зволоження

Зазвичай, ми чистимо зуби всього лише декілька хвилин, і тому дуже важливо, щоб за цей короткий проміжок часу відбулося швидке зволоження поверхні зубів, утворення піни та рівномірний розподіл активних речовин, які прикріплять на себе залишки їжі та зубний наліт. Тому зубна паста MEDIBLANC Sensi-Relief містить піноутворюючі компоненти, завдяки яким відбувається надзвичайно швидке зволоження поверхні зуба та які здатні прискорити процес чищення. Активні компоненти також мають здатність проникати у важкодоступні місця зубного ряду, куди зубна щітка не дістає! Унікальний склад пасти MEDIBLANC Sensi-Relief запобігає росту шкідливих мікроорганізмів, завдяки чому ефективно усуває неприємний запах з рота.


РЕТЕЛЬНЕ ОЧИЩЕННЯ, ЗАХИСТ ЗУБІВ ТА ЯСЕН ОЧИЩУЮЧИЙ ЕФЕКТ

Фаза 2 – ефективність компонентів та догляд за зубами

Підвищена чутливість зубів часто викликає дискомфорт, який супроводжується інтенсивним та раптовим болем. Найбільше чутливість проявляється в місцях оголення шийки зубів, де ясна не закривають чутливу частину зуба або в місцях пошкодження чи часткової втрати зубної емалі. Зубна паста MEDIBLANC Sensi-Relief містить модифікований аллантоїн, здатний регенерувати дрібні пошкодження зубної емалі, які спричиняють чутливість зубів. Аллантоїн одночасно відновлює кліткову структуру в місцях оголення шийки зуба та закриває канали, які ведуть до нерва зуба, а також має цілющий та протизапальний ефект. При регулярному використанні зубної пасти MEDIBLANC Sensi-Relief суттєво знижується чутливість зубів та ясен до впливу різних подразників: теплого, холодного та кислого. MEDIBLANC Sensi-Relief містить унікальні дентальні мікронізовані силіки. Спеціальна обробка цих компонентів (вони не мають гострих країв, середній розмір лише 10 мкм, абразія мікронізованої силіки по відношенню до зубної емалі є низька) ефективніше зменшує чутливість зубів у порівнянні із використанням звичайних зубних паст. Крім того, функціональність силік полягає в тому, що при чищенні зубів, кожна частинка силіки, збирає на себе кількість бруду, яка в два рази перевищує її власну вагу! Цим досягається максимальна ефективність чищення! Одночасно, для додаткового захисту і зміцнення зубної емалі використовується мікронізований фосфат кальцію, що дозволяє підвищити ефективність збереження мінеральних компонентів в зубах, тим самим прискорюючи процес мінералізації. У звичайних паст цей процес триває 5 хвилин!


ПОСТУПОВЕ ВИВІЛЬНЕННЯ АРОМАТІВ ДЛЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДОВГОТРИВАЛОЇ СВІЖОСТІ ЕФЕКТ СВІЖОСТІ

Фаза 3 – довготривала свіжість подиху

У порівнянні із звичайними зубними пастами MEDIBLANC Sensi-Relief забезпечує довготривале відчуття свіжості, яким ви будете насолоджуватися ще довгий час після чищення зубів. Завдяки запатентованій рецептурі та інкапсульованим компонентам – натуральним підсолоджувачам, ментолу та м'яті перцевій, поступове звільнення всіх складових, протягом всього процесу чищення, забезпечує тривале відчуття свіжості, яке не залишить Вас за декілька секунд.

Зубна паста MEDIBLANC Sensi-Relief надзвичайно делікатно захищає зуби та ясна. Вона не містить штучні підсолоджувачі, SLS/SLES, подразнювальні консерванти, фтор, перекис водню та парабени. Не викликає сухість у роті. При регулярному використанні зубної пасти MEDIBLANC Sensi-Relief ви досягнете максимального ефекту очищення, захисту та відбілювання зубів, що Вам не можуть забезпечити звичайні зубні пасти.Професійні зубні пасти MEDIBLANC не містять:

В чому унікальність професійного
дентального захисту MEDIBLANC ?

Головний принцип-три фази!

Основний принцип - три взаємодоповнюючі фази,
які приводять до досконалого очищення та захисту ротової порожнини..

 • ЗВОЛОЖЕННЯ
 • ОЧИЩУЮЧИЙ ЕФЕКТ
 • ЕФЕКТ СВІЖОСТІ

Склад

 • модифікований аллантоїн – відновлює дрібні пошкодження зубної емалі, які спричиняють чутливість зубів. Захищає зуби та ясна від виникнення запальних процесів.
 • мікронізовані силіки – унікальні частинки розміром 10 мікронів. При чищенні зубів кожна частинка збирає на себе кількість бруду, яка в два рази перевищує її власну вагу. Завдяки відсутності гострих кінців вони надзвичайно делікатні до зубної емалі.
 • мікронізований фосфат кальцію – підвищує ефективність процесу мінералізації та пришвидшує його час. Захищає та зміцнює зубну емаль.
 • натуральні підсолоджувачі, ментол та м’ята перцева, з запатентованої рецептури, які містяться у капсулі, звільняючись, поступово забезпечують довготривале відчуття свіжості.

Aqua, Hydrated Silica, Sorbitol, Glycerin, Dicalcium Phosphate Dihydrate, Xylitol, Sodium Sarcosinate, Bamboo Fibers, Cellulose Gum, Acacia Senegal Gum, Titanium Dioxide, Menthol, Aroma, Allantoin, Potassium Sorbate, Sodium PCA

Комплексні рішення для гігієни порожнини рота MEDIBLANC

Продукти MEDIBLANC придбайте ексклюзивно на

Czech Republic www.notino.cz
Slovakia www.notino.sk
Poland www.iperfumy.pl
Germany www.notino.de
Austria www.notino.at
Hungary www.notino.hu
Romania www.aoro.ro
Ukraine www.parfumeria.ua
Bulgaria www.enzo.bg
Slovenia www.salma.si
Spain www.fapex.es
Portugal www.fapex.pt
Great Britain www.notino.co.uk